Okul Temizliği

Okul Temizliği Nasıl olmadır?

Okul Temizliği

Okulların, kolejlerin ve üniversitelerin gereksinimleri; ofisler ve perakende tesisleri gibi diğer tip binalara göre, günlük bazda daha fazla alanın kontrolü ve temizliği sebebiyle daha yoğundur. Ayrıca harici alanlarda çöp toplama ve grafiti (duvar yazıları) ve sakız temizleme gibi ek hizmetlere dair taleplerin yanı sıra; dönem dışı yaz temizlikleri de inil zeminlerin (marleylerin) cilalanması ve halıların şampuanlanmasını gerektirmektedir.

Akşamaların ve dikkat dağıtacak hususların olmadığı, pozitif bir eğitim ortamı yaratmak tüm ilk ve ortaokullar, kolejler ve üniversiteler için bir önceliktir. İştial, yüksek seviyede esnekliğe sahip, gelişmiş teknikleri ve uzmanlık bilgisi kullanan, bunların yanı sıra değeri maksimize eden bir çözüm geliştirmiştir.

Okul temizliği hizmeti

Yüksek pencere, mutfak, tuvaletler ve bilgisayar odası temizliği gibi günlük kapıcılık hizmetlerinden uzmanlaşmış temizliğe dek temizlik profesyonellerinden oluşan eğitimli takımlarımız, ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun karşılamak üzere hazırdır.

Amaç Temizlik olarak temizlik takımımız; Kat hizmetleri temizlik görevinde, sınıflar, yatakhane ve tuvaletlerin temizliği vs. konu ne olursa olsun kat hizmetleri temizlik görevlerinde çok iyi eğitilmiştir

İlgili hizmetlerimiz

İşyeri ve Ofis Temizliği için tıklayınız