Kurumsal

Kurumsal

        Amaç temizlik , istanbul’un bütün ilçelerinde genel temizlik ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile profesyonel temizlik hizmeti vermektedir. Prensip sahibi bir temizlik firması olarak ve her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü temizlik hizmetleri ihtiyacınıza temizlik firmamızla cevap vermekteyiz.

        Amaç Temizlik istanbul’da pek çok kurumsal ve bireysel müşteriye ofis, villa, inşaat, fabrika, yangın sonrası temizliği, cam temizliği ayrıca mermer silim ve cilalama (parlatma) ve dezenfeksiyon konularında hizmet veren profesyonel bir temizlik şirketidir. Amaç Temizlik olarak İstanbul genelinde işyeri ve ofis temizliği, dış cephe temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri, yerinde halı yıkama hizmetleri, profesyonel ev ve villa temizliği, gibi genel temizlik hizmetleri sunmaktayız.

        İstanbul temizlik şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, temizlik malzemeleri dahil olacak şekilde hizmet vermekte ve siz hiçbir şeye karışmadan meskeninizi kullanıma hazır halde teslim etmektedir. İstanbul temizlik şirketi olarak çalışma ve yaşam alanlarınızda gerekli hijyeni sağlamak için hizmet vermekteyiz. Firmamızdan alacağınız profesyonel temizlik hizmetleri sayesinde, çok daha hijyenik ve sağlıklı alanlarda çalışmaya ve yaşamaya devam edebilirsiniz. Bu sayede mikrop, bakteri ve virüsler aracılığı ile yayılan hastalıklardan korunabilir, temizliğin verdiği ferahlıktan yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken profesyonel temizlik firmamızla iletişime geçmektir. Ev ve iş yerleriniz için kolayca temizlik ekibi talep edebilir, en kısa süre içerisinde randevu oluşturabilirsiniz.

Neden AmaçTemizliği Tercih Etmelisiniz?

  • Çünkü birçok eğitimli uzman çalışanı bünyesinde barındırıyor.
  • Amaç temizlik size hem iyi bir hizmet hem de uygun fiyatlı bir hizmet vaat ediyor.
  • Uzman ekibi sayesinde işini hızlı yaparak işlerin aksamasını önlüyor.
  • Uzun süredir sektörde barınan Amaç temizlik işlerini günden güne daha çok profesyonelleştiriyor.
  • Her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.
  • Her ortama uygun temizlik ürünlerimizle titiz bir çalışma sürdürüyoruz.
  • Her ortam için bulunan aparatlarımızla kolay bir şekilde işi gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

       Aldığımız her işe büyük önem verir ve her işin üzerinde profesyonelce çalışırız. İşi bitirip parayı almaya değil, müşteriyi memnun etmeye odaklanırız. Bunun için uzman ekibimizle birlikte sürekli olarak çalışırız. İş bitiminde yaptığımız anket ile sürekli olarak müşteri memnuniyeti oranımızı takip ederiz. Böylece herhangi bir sorunla karşılaştığımızda hemen bunu çözüme ulaştırırız. Eğer siz de temizlikte müşteri memnuniyetine önem verenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.