Ev Temizliği

Ev Temizliği Hizmetleri

Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti

Ev temizliği hizmeti, firmamız tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yerini almaktadır. Bu hizmet ile evinizin hangi konumda olduğu fark etmeksizin tüm temizliğinizi yaptırabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda tamamen profesyonel destek sağlamaktadır. Bu sayede evlerinizin temizliği profesyonel kişiler tarafından doğru yöntemler kullanarak yapılmaktadır. Ücretleri ise birçok faktör doğrultusunda değişiklik gösterir. Bu faktörler ise genel olarak şu şekildedir;

ev temizliği
  • Evin konumu
  • Evin metrekare cinsinden boyutu
  • Ev içerisindeki oda sayısı
  • Ev içindeki hijyen durumu

Ev temizliği hizmetini sizlere sunan firmamız, yukarıdaki faktörlere göre fiyat belirlemektedir. Ancak firmamız, her koşulda uygun fiyat aralıklarıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Siz de firmamızı tercih ederek evlerinizin profesyonel bir şekilde temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

ev temizliği nasıl yapılır

Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Ev temizliği hizmetimizden faydalanmanız için firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişim numaralarından bizi arayarak ya da diğer iletişim kanallarını kullanarak bizi arayabilirsiniz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek temizlik hizmetimizi talep edebilirsiniz;

  • Firmamızla iletişim kurun.
  • Evinizin metre kare cinsinden boyutunu söyleyin.
  • Evinizin kaç odalı olduğunu ve nerenin temizlenmesi gerektiğini belirtin.
  • Ardından bu detaylar doğrultusunda fiyat alın.
  • Evinizin adresini ve temizliğin yapılmasını istediğiniz saati belirtin.

Yukarıdaki adımları uygulayarak hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Firmamız ücretlerimiz hakkında sizleri detaylı olarak iletişim esnasında bilgilendirecektir.

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları genel olarak uygun olsa da bu durum evden eve değişiklik gösterebilir. Temizlik şirketi olan firmamız, uygun fiyatlar karşılığında evlerinizin kapsamlı bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Kapsamlı temizlik; evinizdeki her odanın ve her eşyanın doğru bir şekilde temizlenmesi anlamına gelir. Ayrıca sizlere sunduğumuz profesyonel temizlik hizmeti, rutin olarak yaptığınız temizliklerden farklıdır.

Evlerimizde yapacağımız temizlik, evlerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Ev içerisindeki eşyaların daha fazla ön plana çıkması, ev tasarımının daha hoş görünmesini sağlayan temizlik hizmetimiz aynı zamanda evinizi daha yaşanılabilir bir hale getirmektedir.

ev temizliği fiyatları

Bunun yanı sıra ev hijyeni, ev içerisinde yaşayan kişilerin sağlığını da direkt olarak etkilemektedir. Kirli evler, haneye sağlık açısından zarar verirken doğru bir şekilde temizlenmiş bir ev sağlığınızı korumaya yardımcı olmaktadır.

Ev Temizliği – Amacımız

Amaç temizlik, bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil hizmet vermektedirler. Temizlik malzemeleri konusunda hiçbir şeye karışmadan ve tarafımızdan verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır garantili bir biçimde eviniz teslim edilmektedir.

Müşterilerin göz önünde bulundurmaları gereken bir konuda temizlik firmalarının hizmet kalitesi konusundaki farklılıklarıdır. Gündelikçi olarak tabir edilen bayanların vermiş olduğu hizmet ile temizlik firmalarının hizmetleri kıyaslanmamalıdır; çünkü temizlik firmalarında, Herhangi bir zarar ve memnuniyetsizlik olması durumunda muhatap olarak karşınızda kurumsal bir firma bulabilirsiniz.

Güçlü temizlik ekipmanları, kullanılan kaliteli sarf malzemeleri her zaman şirket tarafından temin edilir. Herhangi bir iş kazası olması durumunda sorumlu olacak taraf temizlik firmasıdır.

Son olarak sizin belirleyeceğiniz saat aralıklarında hızlı, kaliteli, güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmetverilmektedir. Amaç Temizlik firması olarak, verdiğimiz hizmetlerimizde hep müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Kaliteli ve güvenilir bir temizlik firmasına ihtiyacınız

İlgili hizmetlerimiz

Housekeeping Hizmetleri için tıklayınız