Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği Hizmetleri

Fabrika temizliği

Fabrika temizliği, yaşadığımız yerlerin yanında, çalıştığımız yerlerin de temizliği önemlidir. Çalışan yerlerin temiz olması hem çalışan sağlığı için hem de motivasyonu için önemli bir noktadır. Fabrika temizliği alanında pek çok kurumsal firma ile düzenli bir şekilde çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti konusunda,  Amaç temizlik olarak yine bir numarayız. Amaç temizlik olarak, fabrika temizleme hizmetlerinde özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Ekspertiz hizmeti ile size uygun belli bir plan ve ücret çıkarttırarak, periyodik temizlik planınızı alabilirsiniz.

fabrika temizliği

Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile şirketimiz sizin için, periyodik bir plan çıkarır.
  • İlgili Personellerimiz gelerek fabrikanıza keşif yapar.
  • Fabrika keşfi sonrasında sizin için uygun olan fiyat ve plan çıkarılır.
  • Fabrika temizliği nasıl yapılır sorunuza dair ilgili personeller sizi süreç hakkında bilgilendirir.
  • Fiyat konusunda anlaşmaya varılır.
  • Sizi uygun olan fabrikanızın boş olduğu bir zamanda anlaşılır ve randevu oluşturulur.
  • Fabrikanıza temizlik için yönlendirilen uzman çalışanlarımızın belgeleri ve sağlık belgeleri, eğitim belgeleri size ulaştırılır.
  • Temizlik esnasında lazım olacak belli malzemeler; eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemeleri hazırlayarak alana yönlendiririz.
  • Temizlik sırasında özel olarak fabrikalar için üretilmiş dezenfektanlı temizlik ürünlerini kullanırız.
  • Son olarak, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzemeler ve fabrika için özel olarak üretilen temizlik ürünleriyle temizlenen fabrikanız size teslim edilir.

Uzman Ekiplerimiz

2011 yıldan beri bu sektörde bulunmamız dolayı Amaç temizlik olarak bu alanda deneyimli ve uzman bir firmayız. Bundan dolayı da uzun süre boyunca yanımızda eğitim görmüş ve deneyim kazanmış çalışanlarımız vardır. Fabrika temizliği, hafife alınacak bir iş değildir, bundan dolayı uzman ekibimizn desteğine ihtiyacınız vardır. Hem çalışanlarınızın sağlığı için hem de fabrikanızın ünü için önemli bir etkendir. Dolayısıyla fabrika temizliği üstün körü amatör firmalara teslim edilmemelidir. Gerek zemin temizlenmesinde gerekse fabrikadaki dış cephe temizlemesinde kullanılan ve daha temiz olmasını sağlayan malzemelerin kullanımını bilen uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Kullanılan fabrikaya özel temizlik ürünlerinin insan sağlığı için belli kullanılma detayları mevcuttur, bundan dolayı bu konuda da uzaman ekibe ihtiyaç duyulur. İş öncesinde ya da sonrasında herhangi bir soruya ya da soruna takılırsanız da 24 saat sizi telefon başında bekleyen müşteri hizmetlerimiz de bulunur.

fabrika temizliği

Fabrika zemin temizliği profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulan bir alandır. Bunun yanı sıra bu ekipmanları kullanacak uzaman ekibe de ihtiyaç duyulur. Amaç temizlik olarak zemin temizliği için ihtiyaç olan ekipmanları ve eğitimli uzman ekibi bünyemizde barındırırız. Kullanılan ekipmanları sürekli olarak yeniler, temizler ve bakımlarını yaptırırız. Son teknoloji ve kaliteli ekipmanlar kullanırız. Öncelikli olarak temizlenecek yerin keşfi yapılır. Buna bağlı olarak kullanılacak malzemeler ve ekipmanlar belirlenir. Bu ekipmanlar ve malzemeler temizlik yapmak için hazırlanır. Bulunan zemine göre makine başlıklarını da ayarlanır. Dolayısıyla malzemeler ve uzman ekiplerle size son teknoloji destekli hızlı ve pratik temizlik sunmaktayız.

Fabrika Mobilya Temizliği

Fabrika mobilya temizliği önemlidir. Çünkü evdeki mobilyalara nazaran fabrikadaki mobilyalar daha kolay ve daha çok kirlenen mobilyalardır. Bundan dolayı fabrika temizletme periyodunuza, eğer fabrikanızda mobilya sahibiyseniz, mobilya temizliğini de ekletmenizi öneririz. Fabrika ortamında, mobilyalarınız daha fazla kirlenmekte bu da mobilyalarınız daha çabuk eskimesine sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra böyle uzun süre temizlenmeyen mobilyalar kiri emerek tam bir mikrop yuvası haline gelirler. Amaç temizlik olarak, uzman ekibimiz temizlik aparatları ve özel temizlik ürünleri ile mobilya temizliğini profesyonel biçimde gerçekleştirmektedir.

Uygun Fiyatlarımız

Fabrika temizliği fiyatarı için ödenen yüklü paralar, fabrika sahipleri için can sıkıcı olmaktadır. Sırf uygun fiyatlı olması adına fabrika sahipleri, profesyonel hizmetten uzak, eğitimsiz çalışanları bünyesinde barındıran ve deneyimsiz firmaları tercih etmektedirler. Bu tarz fabrikaların yaptığı temizlik profesyonellikten uzaktır. Eğitimsiz ve deneyimsiz ekip temizliği üstün körü yapmaktadır. Amaç temizlik olarak sizin için hem cebinize göre uygun fiyatlarımız bulunurken hem de uzman ve eğitimli ekibimiz ile profesyonel bir hizmetimiz vardır. Hem uygun fiyatlarla hem de profesyonel hizmet ve uzman ekibiyle Amaç temizlik hizmetinizdedir. Ücretsiz ekspertiz sistemi ve ilgili personellerin keşif hizmeti ile sizin için çıkartılan periyodik planla birlikte yine size ve isteğine uygun fiyat çıkartılır.