İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği, en detaylı çalışılması gereken temizlik alanıdır. İnşaat sonrası oluşacak kirler daha fazladır, parkelerdeki boyalar ve duvar taşlarındaki kireçler üstün körü bir temizlemeyle çıkacak şeyler değildir, detaylı bir çalışma gerektirir. Bu tarz lekelerin çıkması için özel temizlik ürünleri ve özel ekipmanlar kullanılır. İnşaat sonrası temizlik alanında pek çok kurumsal ve bireysel kişilerle düzenli bir şekilde çalışmaktayız. İnşaat sonrası temizlik alanında pek çok tercih edilenimiz ve memnun müşterilerimiz vardır. Güntem temizlik olarak, inşaat sonrası temizlikte özel malzemeler ve dezenfektanlar kullanarak hizmetimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Ekspertiz hizmeti ile size uygun belli bir plan ve ücret çıkarttırarak, periyodik temizlik planınızı alabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliğin Önemi

İnşaat sonrası oluşan toz, toprak ve kireç tek başına altından çıkılabilecek bir durum değildir, inşaat sonrası temizliğinin önemi burada yatmaktadır. İnşaat sonrası bir eve yerleşen müşterilerimizi Amaç temizlik olarak bütün bu yüklerin altından kurtarmayı amaçlıyoruz. Sizde bu yükten kurtulmak istiyorsanız, Amaç temizlik olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evimize eşyaları getirmeden önce ortamı detaylıca temizleyelim ki eşyalar geldiğinde ortamda bulunan toz ve kir eşyalara geçmesin.

Neden Amaç Temizlik

Neden AmaçTemizliği Tercih Etmelisiniz?

 • İnşaat sonrası oluşan pislikler ve kirler tek başına temizlenemeyecek kadar zordur. Bundan dolayı uzman kişilerden yardım alınmalıdır.
 • Neden Amaç temizliği tercih etmelisinizçünkü birçok eğitimli uzman çalışanı bünyesinde barındırıyor.
 • Amaç temizlik size hem iyi bir hizmet hem de uygun fiyatlı bir hizmet vaat ediyor.
 • Uzman ekibi sayesinde işini hızlı yaparak işlerin aksamasını önlüyor.
 • Uzun süredir sektörde barınan Amaç temizlik işlerini günden güne daha çok profesyonelleştiriyor.
 • Her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.
 • Her ortama uygun temizlik ürünlerimizle titiz bir çalışma sürdürüyoruz.
 • Her ortam için bulunan aparatlarımızla kolay bir şekilde işi gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlarımız

İnşaat sonrası temizliğinin zorluğundan dolayı, temizlik için ödenen yüklü paralar, ev sahipleri için sıkıntılı olmaktadır. Sırf uygun fiyatlı olması adına ev sahipleri, profesyonel hizmetten uzak, eğitimsiz çalışanları bünyesinde barındıran ve deneyimsiz firmaları tercih etmektedirler. Bu tarz fabrikaların yaptığı temizlik profesyonellikten uzaktır. Eğitimsiz ve deneyimsiz ekip temizliği üstün körü yapmaktadır. İnşaat sonrası temizliğin üstün körü yapılması, kötü sonuçlar doğurabilir. İnşaat sonrası ev çok pistir ve iyi temizlenmediği taktirde eve gelen eşyaları da kirleterek en önemli olan ortamımızı hijyenden uzak bir ortama dönüştürür. Amaç temizlik olarak hem fiyatlarımız uygun hem de bu alanda uzman ve eğitimli ekibimiz ile profesyonel bir hizmetimiz vardır. Hem uygun fiyatlarla hem de profesyonel hizmet ve uzman ekibiyle Amaç temizlik hizmetinizdedir.

inşaat sonrası temizliğin önemi

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

 • Ücretsiz ekspertiz hizmetiz ile dairenize uygun oda sayısına ve kat sayısına göre sizin için, periyodik bir plan çıkarır.
 • İlgili Personellerimiz inşaat alanına gelerek keşif yapar.
 • Keşif sonrasında sizin için uygun olan fiyat ve plan çıkarılır.
 • İnşaat sonrası temizliği nasıl yapılır sorunuzla ilgili olarak personellerimiz sizi bu konuda aşamalar hakkında bilgilendirir.
 • Cebinize uygun fiyat konusunda uzlaşınca.
 • Sizi uygun olan bir zamanda anlaşma yapılır ve randevu oluşturulur.
 • İnşaat sonrası alana temizlik için yönlendirilen uzman çalışanlarımızın belgeleri ve sağlık belgeleri, eğitim belgeleri size ulaştırılır.
 • Temizlik esnasında lazım olacak belli malzemeler; eklemli platform, binicili zemin yıkama makinesi, sepetli vinç ve sanayi tipi vakum gibi malzemeleri hazırlayarak alana yönlendiririz.
 • Temizlik sırasında özel olarak inşaat sonrası pislikleri temizlemek için üretilmiş dezenfektanlı temizlik ürünlerini kullanırız.
 • Son olarak, uzman ekibimiz tarafından gerekli malzemeler ve üretilen temizlik ürünleriyle temizlenen eviniz size teslim edilir.
 • Teslim sonunda müşteri memnuniyetini takip amaçlı anket yapılır.

İnşaat Sonrası Dış Cephe Temizliği

İnşaat sonrasında dış cephedeki camlar kirleniyor ya da ev boyanırken boya sıçrayabiliyor, bunun için inşaat sonrası dış cephe temizliği alınabilir bir hizmettir. Amaç temizlik dış cephe alanında uzmanlaşmış kadroya sahip bir firmadır. Amaç temizlik dış cephelerdeki temizliklerinde eğitim almış ekipleri kullanırken aynı zamanda da gerekli tüm önlemleri alarak olası tatsız kazaları da engellemektedir. Dış cephe temizlemesinde son teknoloji ürünler kullanılarak temizlik gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra lekelerin titizlikle çıkması için yine dış cephe temizliğine uygun temizlik ürünleri tercih edilir. Amaç temizlik dış cephe temizliği için de diğer firmalar gibi yüklü paralar almaz yine cebinizi yakmayan fiyatlarla yanınızdadır. Bundan dolayı inşaat sonrası temizlik planınıza kesinlikle dış cephe temizliğini de eklemenizi tavsiye ederiz.

dış cephe cam temizliği nasıl yapılır
inşaat sonrası zemin temizliği

İnşaat Sonrası Zemin Temizliği

İnşaat sonrası evimizin yepyeni olması için en gerekli şeylerden biri de inşaat sonrası zemin temizliği olmaktadır. İnşaat sonrasında zeminde oluşan toprak, toz, çamur hatta duvar boyası lekeleri yeni ev hevesinizi yarıda bırakabilir. Kir ve zeminde birikerek insan sağlığını tehdit edecek konuma gelebilir. Eğer ince ayrıntılı, titiz bir çalışma istiyorsanız kesinlikle bu hizmeti tercih etmeliyiz. Parkelerinizin tertemiz ve yepyeni olması için özel zemin temizliğimiz çok önemlidir. Zemin temizliğinde profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyulur. Bunun yanı sıra bu ekipmanları kullanacak uzman ve bu alanda eğitilmiş ekibe de ihtiyaç duyulur. İnşaat sonrası zemin temizliği için ihtiyaç olan ekipmanları ve eğitimli uzman ekibi bünyemizde barındırırız. Kullanılan ekipmanları sürekli olarak yeniler, temizler ve bakımlarını yaptırırız. Bu malzemeler sayesinde inşaat sonrası çok kirlenen zeminleriniz kolayca ve titizce temizlenir. Uzman ekibimiz temizlik öncesi zemine uygun temizlik ürünlerini belirler ve bunlarla temizlik yapar. Bu sayede zeminde herhangi bir eskime ya da zarar meydana gelmez. İnşaat sonrası zemin temizliğinde kesinlikle Amaç temizliği tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

İnşaat sonrası temizliği, temizlik hizmetlerinin en zorlarından biridir. İnşaat sonrası oluşan çok fazla toz, çamur ve pislik temizlenmek zorundadır. Bundan dolayı müşterilerimiz bu iş için kesinlikle bir firma tercih etmelidir. Amaç temizlikte gerek uzman ekibi gerekse profesyonel hizmeti ile tam olarak böyle bir firmadır.  Aldığımız her işe büyük önem verir ve her işin üzerinde profesyonelce çalışırız. İşi bitirip parayı almaya değil, müşteriyi memnun etmeye odaklanırız. Bunun için uzman ekibimizle birlikte sürekli olarak çalışırız. İş bitiminde yaptığımız anket ile sürekli olarak müşteri memnuniyeti oranımızı takip ederiz. Böylece herhangi bir sorunla karşılaştığımızda hemen bunu çözüme ulaştırırız. Eğer siz de temizlikte müşteri memnuniyetine önem verenlerdenseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.