Mermer ve Cila Hizmetleri

Mermer ve Cila Hizmetleri

Mermer ve Cila Hizmetleri

Mermer lavabo tezgahları, niş mermerleri, banyo zeminleri, mermer basamakları gibi alanlarda cila uygulamaları yapmakla birlikte geniş metrajlı alanlardaki uygulamalar ile karşılaştırıldığında işlem zorlaşmakta ve özel makine desteğine ihtiyaç duyulmaktadır.
Amaç Temizlik olarak maksimum verim alacağımız makine ve yöntemlerle mermer ve granit zeminlerdeki sorunları çözüyoruz.

mermer ve cila hizmetleri

Mermer cilalama

Mermer cilalama; Zeminin cinsine göre polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır. Cilalama işlemi yılların verdiği deneyimle profesyonel elemanlarımız tarafından yapılır.

Kristalize cilalama

Kristalize cilalama; cilalama yapılacak zemin makine yardımı ile iyice temizlenir ve durulanır. Yıkanmış zeminin iyice kurutulması sağlanır. Yüksek devirli cila makinesinin altına çelik ped takılıp kristalize cila bir sprey yardımı ile ince ince püskürtülürek cilanın zemine nüfuzu sağlanır. Zeminin parlamasına göre kat uygulaması ayarlanır. Kullanılan cilaların parlaklığı kadar kaydırmazlığı da önemlidir.

Polimerize cilalama

Polimerize cilalama; zemin makine ile temizlenir ve kurutulur. Polimer cila mop ile atılır. Kuruduktan sonra tekrar kat atılarak parlaklık yükseltilir. Polimer cila parlaklık kadar zeminin bakımını ve korunmasını sağlar. Şeffaf solüsyonu sayesinde zeminin görsel ve doğal yapısını bozmaz, çizik oluşumuna karşı duvar görevi görür.

Zemin Cilalama

Zemin Cilalama; Mermer, traverten, granit, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız.

İlgili hizmetlerimiz